Z Poznania z medalami

Michał Suchecki UKSStruga

 10 maja 2012    23:47

DSC07615Sześcioro warcabistów UKS Struga uczestniczyło w X Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Polski Szkół i UKS-ów w warcabach 64-polowych. Zawody odbyły się w dniach 14-15.04.2012 w Poznaniu.

W klasyfikacji indywidualnej nasi zawodnicy zdobyli 3 medale: Marta Bańkowska złoty (w kat. dziewcząt z klas IV-VI), Ludwika Moczulska brązowy (dziewczęta z kl. I-III), Jakub Broma brązowy (chłopcy z kl. I-III). Bogdan Bańkowski (kl. IV-VI) i Justyna Świerżewska (kl. I-III) ukończyli zawody z czwartą lokatą w swoich kategoriach, zaś Mateusz Kopka, debiutujący w tego typu zawodach był 11 (kat. kl. I-III).

Marecki klub zajął drużynowo III miejsce, powiększając kolekcję pucharów zdobytych w ostatnim czasie dzięki naszym najmłodszym Mistrzom.

Wyjazd zawodników na Mistrzostwa Polski został dofinansowany z funduszy Miasta Marki.

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry