Apel o poparcie dla głodujących we Wrocławiu

Marek Kroczek AkcjaKatolicka

 11 maja 2012    02:49

W duchu jedności naszego Stowarzyszenia zwracamy się do uczestników Akcji Katolickiej Diecezji Warszawsko-Praskiej do modlitewnego poparcia dla głodujących we Wrocławiu.
Szczegóły akcji protestacyjnej oraz List Pani Haliny Szydełko, Prezes Zarządu Krajowego Instytutu Akcji Katolickiej w Polsce znajdziecie Państwo tutaj.

Na stronie Akcji Katolickiej w Polsce zamieszczono również nagranie homilii Arcybiskupa Józefa Michalika, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, Metropolity Przemyskiego, wygłoszonej w czasie Mszy Świętej na Jasnej Górze 3-go maja, w Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski - głównej Patronki Polski; w rocznicę Konstytucji 3 Maja 1791 roku.


Szczególnie cenne i budujące dla nas są słowa Arcybiskupa o apostolstwie Akcji Katolickiej w każdej parafii.

Informacja: Marek Kroczek, Wiceprezes Zarządu DIAK DW-P, Prezes POAK Marki

Za: Strona internetowa Akcji Katolickiej w Polsce.

Galeria

zdjecie

Marek Kroczek

Współpracuje z portalem marki.net.pl od 2004 roku.
Prezes Mareckiej Akcji Katolickiej.
Radny, przewodniczący Komisji Oświaty Kultury i Sportu Rady Miasta Marki w latach 2006-2010. Pomysłodawca, realizator imprez rodzinno-rekreacyjnych, ogólnomiejskich konkursów międzyszkolnych i wielu innych przedsięwzięć. Organizator wyjazdów rodzinnych oraz pielgrzymek krajowych i międzynarodowych.

Autor hasła MARKOWE MARKI.
Z pasją pomaga innym... zapominając o sobie.
Miłośnik wszystkich zwierząt, dużych i małych.. tych co skaczą i fruwają...

akcja.marki.net.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry