Puchar Polski w warcabach 100-polowych - 5 medali dla UKS Struga

Michał Suchecki UKSStruga

 16 maja 2012    01:10

DSC07799Zawodnicy UKS Struga po niedawnych sukcesach w warcabach 100-polowych znów pojechali do Sztutowa. Tym razem nad Morzem Bałtyckim zostały rozegrany VI Młodzieżowy Puchar Polski w warcabach 100-polowych. Nasz klub reprezentowali: Jakub Broma, Ludwika Moczulska, Ida Zając, Marta Bańkowska, Karolina Sobolewska, Martin Banaszek i Bogdan Bańkowski.

W turnieju Blitz - w grze błyskawicznej - Karolina Sobolewska w kat. dziewcząt do lat 13 zdobyła I miejsce, a ludwika Moczulska w kat. dziewcząt do lat 10 II miejsce.

W turnieju głównym Puchar Polski zdobyła Ludwika, zaś Karolina zajęła II miejsce. W kategorii chłopców do lat 13 Bogdan Bańkowski również wywalczył II miejsce. Pozostali zawodnicy zakończyli grę na dobrych pozycjach, zajmując miejsca od czwartego do ósmego.

Elżbieta Suchecka

[gallery link="file" orderby="ID"]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry