Nabór do sekcji judo, aerobic, siłownia i inne....

Janusz Aftyka UKSJoker

 17 maja 2012    23:47

Klub Sportowy JOKER z siedzibą w Markach przy ul. Turystycznej 10 ogłasza nabory od 18 maja 2012 r. na poszczególne zajęcia sportowe:


  • JUDO - dla dzieci od 4-ego roku żcyia (wt. 17.00, pt 16.15)

  • AEROBIC - dla pań (pon. i czw. godz. 19)


Ponadto zapraszamy:

  • SŁOWNIA przystosowana specjalnie do prowadzenia zajęć personalnych pod okiem fachowców, zajęcia w siłowni również dla szkolnej młodzieży mareckiej,

  • TRENER PERSONALNY - dla osób chcących pod okiem fachowca zgubić SKUTECZNIE  tkankę tłuszczową,

  • MASAŻ w klubie, lub z dojazdem do domu klienta. Proponujemy: masaż klasyczny (leczniczy) na poszczególne partie mieśniowe, masaż relaksacyjny (przy świecach i muzyce), masaż całego ciała, masaż sportowy.


 

Informujemy również, że jako pierwsi w Markach wprowadziliśmy specjalne zniżki dla całych Rodzin. Zniżki nawet o 40 %. Dla rodziców oczekujących na swoje pociechy zawsze "świeża" prasa, oraz dostępna kawa z expresu. Możliwość skorzystania z bezprzewodowego internetu.

Informacje w biurze klubu przy ul. Turystycznej 10, lub pod nr tel. 22 487 94 01, 506-150-261.

Dostępni zawsze na stronie internetowej www.jokersport.pl

 

Zapraszamy na Turystyczną 10

Galeria

zdjecie: 39212

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry