28 maja 2012    09:01

Biblioteczne spotkanie z dziećmi z przedszkola Teletubiś odbyło się 22 maja , czyli na kilka dni przed szczególnym dla wszystkich dzieci - małych i tych większych też ? - Świętem Matki.
Były wiersze o domu, o rodzinie i oczywiście o mamach, rozmowa o najważniejszych dla dzieci osobach. Przedszkolaki opowiadały kim jest dla nich MAMA i z jakimi przedmiotami i wydarzeniami kojarzy im się słowo DOM. Punktem kulminacyjnym tego świątecznego spotkania było wykonanie obrazka dla mamy. Frajda ogromna, a efekty imponujące. Tym razem nie można obejrzeć prac w bibliotecznej galerii - powędrowały do domów, aby 26 maja ucieszyć mamine oczy. Można natomiast obejrzeć zdjęcia zamieszczone na naszej stronie.
Przyłączamy się do życzeń dla WSZYSTKICH MAM naszych małych czytelników!

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry