30,31. V. 2012 - Dwudniowa autokarowa WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM DO LICHENIA

MOK Marki MOK

 26 maja 2012    22:13

 30,31. V. 2012 - środa i czwartek - wyjazd o godz. 7.00
Dwudniowa autokarowa WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM DO LICHENIA
Koszt: 120 zł.
 W programie: zwiedzanie starej i nowej części Sanktuarium m.in.:
Bazyliki Matki Bożej Licheńskiej, Bolesnej Królowej Polski z cudownym obrazem oraz Kościoła św. Doroty, zwiedzanie Muzeum im. ks. Józefa Jarzębowskiego MIC, spacer na Górę Golgota, spacer do Cudownego Źródełka i po Lesie Grąblińskim. Możliwość modlitwy przy Stacjach Drogi Krzyżowej i uczestniczenia w Mszy Świętej oraz Adoracji Najświętszego Sakramentu.
W środę wieczorem grill. Nocleg ze śniadaniem (pokoje 4 i 5 osobowe). 
Wyjazd i powrót (wieczorem): parking ul. Lisa Kuli.

Galeria

fot. 1
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry