"Równy Start" w SP4 na półmetku.

Anna Konopka SP4

 28 maja 2012    14:04

kapitał ludzki logoProgram Rozwoju Szkoły Podstawowej nr 4 im. Stefana Roweckiego"Grota" w Markach.



 

logo efslogo projektu


W ramach realizacji projektu współfinansowanego przez EFS  "Równy Start' uczestnicy i uczestniczki kółka teatralnego dla kl.1-3 "Sufler" przygotowali i wystawili przedstawienie pt."Nie ma tego złego". W ramach zajęć zaplanowanych w projekcie przygotowana została scenografia, projektowane kostiumy, wykonane afisze teatralne i zaproszenia.  Wszystko pod opieką p. Jolanty Napiórkowskiej - prowadzącej zajęcia.

23 maja aktorzy i aktorki wystąpili dla rodziców i zaproszonych gości, natomiast 24 maja dla uczniów naszej szkoły. Dzieci wcieliły się w postaci z różnych bajek : "Smoka Wawelskiego", "Jasia i Małgosi", "Śnieżki" i "Czerwonego Kapturka" zachęcając widzów do czytania i pokochania bajek.

"Kochajmy bajki -  dzieci, dorośli - czytajmy je od wiosny do wiosny, całą prawdę z nich wyciągajmy" - tak brzmiały słowa jednej z wielu śpiewanych w czasie przedstawienia piosenek.

 















 

 

Kółko fotograficzno - filmowe "STOP KLATKA

Głównym zadaniem zajęć jest dostarczenie wiedzy i umiejętności niezbędnych do tworzenia profesjonalnych prezentacji multimedialnych, montażu wideo,  grafiki, rozwijanie zainteresowań artystycznych, a także przygotowanie uczniów do samo - kształcenia w tym zakresie.

Wykonywanie zdjęć, filmowanie  prowadzi do wyrobienia smaku artystycznego, poczucia piękna i tak dzisiaj brakującej wrażliwości. Koło jest okazją do nabycia umiejętności posługiwania się aparatem cyfrowym i kamerą oraz rozwijania zainteresowań kulturą i pięknem własnego regionu.

W tym roku szkolnym młodzi ludzie zapoznawali się z cyfrowymi technikami fotograficznymi i komputerową obróbką zdjęć. Dokumentowali wydarzenia z życia szkoły, uczestniczyli w plenerach, prezentowali swoje prace na wystawach i w internecie:

http://bip.marki.pl/pl/bip/jednostki_samorzadowe/SP_4/stop_klatka

opiekun koła: Anna Konopka









 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria

zdjecie: 39606
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24
fot. 25
fot. 26
fot. 27
fot. 28
fot. 29
fot. 30
fot. 31
fot. 32
fot. 33

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry