Dzień Rodziny w Markach - 10 czerwiec 2012 r.

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 8 czerwca 2012    12:1210 czerwca br. na terenie Parafii NMP Matki Kościoła przy ul. Ząbkowskiej 54B w Markach odbędzie się festyn Dzień Rodziny. Organizatorami wydarzenia są Fundacja Otwarte Serce oraz Akcja Katolicka z Marek. Patronat nad festynem objął Burmistrz Miasta Marki.

Dzień Rodziny rozpoczyna celebracja Mszy Świętej o godzinie 11.00.

W programie zaplanowano m.in.: koncert zespołu "Love Story" o godzinie 12.00, występy lokalnych grup muzycznych oraz wychowanków Młodzieżowego Klubu Socjoterapeutycznego "Otwarte Serce" z Marek, konkursy prowadzone w ramach projektu "Rodzinnie na sportowo" współfinansowanego z Powiatu Wołomińskiego, jak również loterię fantową, atrakcje i zabawy dla dzieci (m.in. dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, bańki mydlane, przejażdżki konne, watę cukrową).

Zapraszamy Wszystkich do wspólnego, rodzinnego spędzenia niedzielnego popołudnia!

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry