POKAZ UKS "SANCHIN" NA PRZYSTANI MARKI !

Piotr Wysocki UKSSanchin

 30 maja 2012    09:30

W dniu 26 maja w Parku Miejskim po raz kolejny odbyła się żeglarska impreza "PRZYSTAŃ MARKI". Oprócz koncertów wspaniałych zespołów odbyły się też rozmaite pokazy, między innymi sztuk walki.

Jak co roku zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "SANCHIN" pojawili się w parku ze swoim repertuarem. Najmłodsi zademonstrowali KIHON oraz KUMITE z wykorzystaniem tarcz i napięstników. Grupa zaawansowana wykonała KIHON na stopień mistrzowski 1 DAN oraz elementy wolnej walki. W wersji mistrzowskiej publiczność mogła podziwiać KATA SANSERU oraz interpretację ruchów tej formy. Na zakończenie najmłodszy uczestnik pokazu wykonał humorystyczne KATA z Bo (kij).

Po ciężkiej pracy wszyscy uczestnicy otrzymali w ramach regeneracji słodkości od organizatorów.
Na zakończenie po raz kolejny chcę podziękować RODZICOM naszych zawodników, którzy po raz kolejny "zarwali" sobotę i przyprowadzili swoje pociech na festyn - DZIĘKUJĘ !!!

Sekretarz


UKS "SANCHIN"


Piotr Wysocki


Foto: Dagmara Szafrańska[gallery]

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry