Ostatni tydzień zgłoszeń!

Mikołaj Szczepanowski TPM

 7 listopada 2008    12:38

To już ostatni tydzień zgłoszeń do TPM CUP'08. Zostały jeszcze 2 nie zarezerwowane miejsca w turnieju. Drużnom już zgłoszonym przypominamy o jak najszybszym dostarczeniu karty zgłoszeń i pliku zawodnicy.xls.

Już dziś wiadomo, że II edycja mistrzostw, będzie dużo ciekawsza - ponad 20 drużyn w tym zespoły reprezentujace takie miasta jak Nowy Dwór Mazowiecki, Radzymin, Duczki czy Wołomin. Zgłosiły się też mocne ekipy z poprzedniego roku np. Niespodzianka Marki. Do obsadzenia w finałach jest 15 miejsc. Za dwa tygodnie poznamy grupy, w których zespoły zmierzymą się 22 listopada w eliminacjach. Dokładny termin losowania zostanie podany na stronie www.tpm.marki.net.pl oraz rozesłany do kapitanów drużyn poprzez sms.


Poprzednie informacje o TPM CUP '08

ZGŁOSZONE DRUŻYNY

JAK ZGŁOSIĆ ZESPÓŁ?

O TURNIEJU

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry