Mareccy szachiści w dobrej formie na GP

Michał Suchecki UKSStruga

 12 lutego 2006    23:11

partiaPo udanym starcie w VI Grand Prix Powiatu Wołomińskiego w szachach o Puchar Starosty Powiatu, I. turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Marki (3.12.2005), mareccy szachiści na kolejnym turnieju znów pokazali się z jak najlepszej strony.

Tym razem 4.02.2006 ? w II turnieju z cyklu GP (przypomnijmy, że głównym organizatorem jest UKS ?Struga?) szachiści walczyli o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Radzymin. Miejscem rozgrywek był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyminie.

Zgodnie z regulaminem, zawodnicy walczyli w dwóch grupach wiekowych ? do lat 16 i powyżej. Po rozegranych siedmiu rundach przez każdego zawodnika wyłoniono zwycięzców radzymińskiego turnieju. W kategorii do lat 16 I. miejsce zajął Krzysztof Kiewicz z Kobyłki, tuż za nim byli Dawid Krasiewicz i Miłosz Sieradzki ? obaj zawodnicy z Marek. W kategorii powyżej lat 16 najlepszy był Mateusz Staroszczyk z Wołomina, II. miejsce zdobył Robert Krasiewicz z Marek, a trzecie Marcin Śliwiński z Wołomina.

Nagrody dla najlepszych wręczył starosta Grzegorz Dudzik w towarzystwie Mirosława Jusińskiego ? dyrektora MOSiR-u i Dariusza Rydzewskiego ? prezesa UKS ?Struga?.

Dodajmy, że najmłodsi zawodnicy GP (nagrodzeni przez Burmistrza Radzymina) to również młodzi markowianie: 7-letnia Kasia Zduniak i jej rówieśnik Artur Moczulski.

Przypominamy, że zawodnicy walcząc w poszczególnych turniejach GP zdobywają cenne punkty do ogólnej klasyfikacji. Kto zwycięży w całym cyklu GP, okaże się po kolejnych turniejach ? w Kobyłce (4.04.2006) i w Zielonce (01.04.2006).

Tymczasem trzymamy kciuki za zawodników z Marek.

Zainteresowanych szczegółami GP zapraszamy na stronę gp.xt.pl

E. i J. Sucheccy

 

wyniki turnieju

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry