W pierwszą rocznicę śmierci Jana Pawła II - prośba do mieszkańców Marek

Antoni Widomski UMMarki

 3 marca 2006    15:14

W trakcie licznych pielgrzymek Jana Pawła II do Ojczyzny mieliśmy szczęście goszczenia Wielkiego Polaka także w Markach. Wszyscy pamiętamy przejazd Papieża przez Marki w dniu 13 czerwca 1999 roku.
Wielu z nas stanęło wówczas na drodze przejazdu z aparatem fotograficznym uwieczniając dla siebie to wielkie dla nas wydarzenie. Zbliża się pierwsza rocznica śmierci Papieża Polaka.
Wraz z Towarzystwem Przyjaciół Marek i Akcją Katolicką pragniemy uczcić zbliżającą się rocznicę organizując wystawę fotograficzną poświęconą pamiętnemu przejazdowi Papieża Polaka przez Marki. Zorganizowanie wystawy będzie możliwe tylko przy współpracy nas wszystkich.
Zwracamy się do mieszkańców Marek posiadających zdjęcia z tego wydarzenia z gorącą prośbą o ich udostępnienie. Zdjęcia można przynieść do Urzędu Miasta, każdej innej miejskiej instytucji lub do parafii. Zostaną one w krótkim czasie powielone a oryginały zwrócone ich właścicielom.
Jeżeli uda nam się zgromadzić wystarczającą ilość zdjęć - wydamy specjalny album. Wszyscy, którzy dostarczą nam choćby jedno zdjęcie otrzymają taki album na pamiątkę.

Burmistrz
Janusz Werczyński
(informacja - Antoni Widomski)

Galeria

zdjecie

Antoni Widomski

Współpracuje z portalem od 2004 roku

www.historia.marki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry