25 czerwca 2012    10:25

Już wkrótce mieszkańcy ulicy Bandurskiego odczują poprawę w oświetleniu swojej ulicy. Na odcinku od Okólnej do zakrętu oraz przy ostatnich zabudowaniach na tej ulicy istnieją ciemne nieoświetlone obszary. Odstępy pomiędzy latarniami na Bandurskiego są bardzo duże, co powoduje dyskomfort wśród mieszkańców, jak również pozostałych użytkowników drogi. Podczas ostatniej sesji Rady Miasta, jedna z mieszkanek mówiła, że boi się chodzić po zmroku ulicą Bandurskiego z racji tych ciemnych miejsc i prosiła o poprawę sytuacji, a pamiętajmy, że tą ulicą większość mieszkańców dociera i wraca z cmentarza.

Pierwsze rozmowy na temat sytuacji na Bandurskiego toczyły się jeszcze w styczniu, a w maju klub radnych PO złożył wniosek do burmistrza o uzupełnienie oświetlenia na wspomnianej ulicy. 22 czerwca pojawiła się odpowiedź wiceburmistrza Krzysztofa Wnuka, w której przychyla się do naszego wniosku. Prace mają zostać wykonane jeszcze w tym miesiącu. W imieniu mieszkańców dziękuję.

Paweł Pniewski
radny Miasta Marki


Galeria

zdjecie: 41883
fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry