Półkolonie z angielskim i kamerą w Szkole Językowej ENGLISH CLUB

Krzysztof Bychowski

 27 czerwca 2012    23:09

Dzieci w wieku 6-12 lat zapraszamy na letnie półkolonie w szkole English Club.
W tym roku proponujemy aż cztery turnusy i dwa bloki tematyczne. Tradycyjnie będziemy szlifować angielski i dokumentować przebieg półkolonii w postaci reportażu filmowego w języku angielskim.

Turnusy lipcowe odbędą się pod hasłem Gry i zabawy świata. Temat ten pozwoli idealnie połączyć przyjemne z pożytecznym. Podczas dwóch tygodniowych turnusów dzieci będą miały okazję poznać zasady
gier, w które ich rówieśnicy bawią się w innych częściach świata. Wszystkie gry wielokrotnie wypróbujemy, a językiem naszych międzynarodowych zabaw będzie oczywiście angielski.

Z kolei kurs językowy towarzyszący turnusom sierpniowym dosłownie zanurzymy w sztukach plastycznych. Uczestnicy poznają tajniki tworzenia malowideł naściennych zwanych MURALAMI i oczywiście dadzą
upust swej malarskiej fantazji tworząc własne dzieło na jednej ze ścian w English Club. Artystyczne zmagania utrwalimy w postaci kolejnego odcinka z serii "London TV". Oczywiście po angielsku.

Zapraszamy!


Galeria

zdjecie: 42053
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry