Do budowy Orlika gotowi... start!

Paweł Pniewski SP1

 2 lipca 2012    00:45

W środę rozstrzygnięto przetarg na zagospodarowanie terenu Szkoły Podstawowej nr 1 wraz z budową drugiego mareckiego Orlika. Wygrała oferta złożona przez firmę Wojciecha Rukat ZIEL-BUD z Warszawy na kwotę 2 mln 275 tys. złotych. W ramach prac związanych z zagospodarowaniem terenu Jedynki wykonane zostaną dwa boiska: do piłki nożnej oraz wielofunkcyjne do piłki ręcznej, koszykówki oraz siatkówki, budynki szatniowo-sanitarne, miejsca postojowe dla autobusów, wiaty na rowery, bieżnia oraz parkingi od strony Okólnej na całej długości ogrodzenia, 11-go listopada oraz Głowackiego. Nie zabraknie również miejsca dla istniejącego już skate-parku. Kompleks zostanie podłączony do miejskiej sieci monitoringu.

Łączna kwota prac związanych z przywróceniem blasku terenowi Jedynki wyniesie prawie 2,5 mln złotych. Miasto otrzyma dofinansowanie ze środków zewnętrznych w kwocie 433 tys. złotych na wykonanie tego zadania. Zwycięska firma na wykonanie prac będzie miała 126 dni, a więc pierwszy mecz na nowym Orliku odbędzie się prawdopodobnie na początku listopada.

Paweł Pniewski


Projekt zagospodarowania SP1

Galeria

fot. 1
zdjecie

Paweł Pniewski

Paweł Pniewski, zastępca Burmistrza Miasta Marki, prezes zarządu stowarzyszenia Grupa Marki 2020, członek Mareckiego Stowarzyszenia Gospodarczego.
Społecznik, podróżnik, wielbiciel kultury kulinarnej.
Związany z mareckim samorządem od 2010 roku. Z portalem współpracuje od 2009 roku.

pniewski.wordpress.com

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry