Nasz warcabista na turnieju w Tajlandii

Michał Suchecki UKSStruga

 2 lipca 2012    23:57

Czołowy warcabista UKS Struga Paweł Suchecki postanowił poświecić swój urlop, czas i pieniądze na wyjazd do Pattaji w Tajlandii, by wziąć tam udział w międzynarodowym turnieju w warcabach 100-polowych. To bardzo prestiżowy turniej, na który wybrali się utytułowani, czołowi warcabiści z różnych kontynentów. Sam udział i możliwość współzawodnictwa z takimi mistrzami jak Aleksiej Czyżow (Rosja, 10-krotny Mistrz Świata), Macodou NDiaye (Kamerun), Fritz Luteijn (Holandia), Matrena Nogovitsyna (Rosja) był ogromnym zaszczytem, a każda wygrana wielkim sukcesem. Toteż 31 miejsce Pawła na 69 zawodników światowej rangi cieszy nas wszystkich.

Zawody były podstawowym, ale nie jedynym bodźcem, który skłonił Pawła do wyjazdu. Była to wszak okazja do zwiedzenia nieznanego kraju i przeżycia wspaniałej przygody. Długa podróż, niemały wydatek (wycieczka całkowicie sfinansowana przez Pawła), zmęczenie... ale za to słonie, małpy, krokodyle, tygrysy, rekiny i mnóstwo wrażeń.

Jarosław Suchecki

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry