V Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 100-polowych - zaproszenie

Michał Suchecki UKSStruga

 3 marca 2006    16:44

warcabyKiedy 5 lat temu UKS ?Struga? organizował po raz pierwszy w Markach Mistrzostwa Polski w warcabach aktywnych 100-polowych, nikt nie przypuszczał, że te zawody wejdą na stałe do kalendarza imprez i że w tym roku w Markach Mistrzostwa Polski odbędą się po raz piąty.

Miało być skromnie ? jednorazowo, z okazji 35-lecia naszego miasta. Okazało się, że Marki to idealne miejsce na organizowanie 1-dniowych ogólnopolskich zawodów. Centralna część kraju, tuż obok stolicy, dobry dojazd?- to wszystko sprawiło, że już na pierwsze zawody zjechali najlepsi warcabiści ze wszystkich stron Polski. Bardzo dobra organizacja zawodów, wspaniałe warunki lokalowe w ZS 2, przychylność władz miasta i wspaniała atmosfera spowodowały cykliczność tej imprezy. Co roku w marcu w Zespole Szkół Nr 2 odbywają się MP w warcabach aktywnych. Zgodnie z regulaminem zawodnicy grają w 4 kategoriach (dziewczęta i chłopcy do lat 16, kobiety i mężczyźni).

W tym roku ? 11 marca 2006 r. o godz. 11.00 spotykamy się w Zespole Szkół Nr 2 w Markach na V Mistrzostwach Polski w warcabach aktywnych 100-polowych. Wszystkich warcabistów zapraszamy do gry, a sympatyków do kibicowania. Tegoroczny turniej zapowiada się bardzo emocjonująco ? ze względu na deklarację udziału czołowych zawodników, na sponsoring, oprawę artystyczną itp. Przyjdźcie ? popatrzcie, zainteresujcie się warcabami.

Elżbieta Suchecka

Regulamin zawodów

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry