Koncert zespołu "KLARYS" na zakończenie roku k.o. 2011/2012 w Klubie Seniora MOK.

MOK Marki MOK

 4 lipca 2012    12:48

28 czerwca 2012 roku w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego miała miejsce uroczystość z okazji zakończenia działalności Klubu Seniora MOK. Klub Seniora tworzą osoby po 60 roku życia, emeryci, renciści z Marek oraz sympatycy z okolic miasta. W roku k.o. 2011/2012 w spotkaniach klubowych, wycieczkach, koncertach, prelekcjach oraz wielu innych formach dostosowanych do zainteresowań seniorów uczestniczyła grupa 100 osób. Klubem kieruje Krystyna Klimecka - dyrektor MOK przy ścisłej współpracy i realizacji programu z instruktorką k.o. Pauliną Borzecką. We współorganizacji działalności Klubu uczestniczy jego Zarząd: przewodnicząca Teresa Strzelczyk, skarbnik Krystyna Czarnecka, sekretarz Alicja Marchela oraz członek Ryszard Marchela.

Z okazji zakończenia roku zorganizowano koncert, w wykonaniu Zespołu Muzycznego "KLARYS"  w składzie: Monika Boras - wokal, Ryszard Domański - wokal, instrumenty klawiszowe, Waldemar Smirnow - wokal, gitara, który wspaniale zaprosił przybyłych gości do spontanicznej (tańce) i wesołej zabawy (wspólne śpiewanie) w rytmach ulubionych przebojów z lat 80 - tych.

Wszystkich zebranych tego popołudnia seniorów serdecznie przywitała Krystyna Klimecka - dyrektor MOK łącząc wyrazy uznania i zadowolenia ze spotkania w tak licznym gronie. Następnie nastąpił moment, w którym z rąk pani dyrektor członkowie Zarządu Klubu Seniora oraz pracownicy MOK otrzymali serdeczne podziękowania za całoroczną, wytrwałą współpracę w miłej i sympatycznej atmosferze zgodnie z przesłaniem "razem możemy więcej".

Tego dnia rzeczywiście wszyscy byliśmy blisko siebie i sercem i duchem, bowiem tuż po wręczeniu dyplomów oraz książek Zarządowi Klubu nastąpiło bardzo miłe podziękowanie skierowane od seniorów oraz pracowników w stronę Krystyny Klimeckiej jak również całego zespołu Mareckiego Ośrodka Kultury im. T. Lużyńskiego, który, na co dzień przygotowuje, organizuje oraz podsumowuje przedsięwzięcia skierowane zarówno do dorosłych, młodzieży i dzieci. To praca bardzo emocjonująca, porywająca, w którą wkłada się pasję, dawkę otwartego serca i wiarę w ludzi, zwłaszcza, jeśli ludzie, którzy mogą z niej skorzystać czerpią z niej radość oraz odkrywają inne emocje.

Aranżacje, znanych i lubianych melodii, jakie przygotował Zespół Muzyczny "KLARYS" cieszyły ucho słuchaczy i nie tylko, bowiem wykonywane przeboje zaprosiły na parkiet seniorów, którzy w tańcu odnajdują miłe wrażenia z bycia w grupie razem z innymi. To popołudnie zapisało się w Klubie seniora jako zwiastun pełnego lata, które wszystkich zachęca do wakacyjnego wypoczynku również na wczasach organizowanych przez MOK (Krynica Górska, Karwia, Władysławowo).

Wszystkim szanownym seniorom, sympatykom oraz przyjaciołom życzymy spokojnego, słonecznego wypoczynku wakacyjnego. Do zobaczenia we wrześniu na inauguracji nowego roku działalności Klubu Seniora Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego. Przed nami tradycyjne spotkania klubowe, wycieczki, spacery, prelekcje, wykłady, koncerty, wernisaże oraz wiele innych ciekawych przedsięwzięć.

Serdecznie zapraszamy!!!  

Paulina Borzecka

Marecki Ośrodek Kultury

im. T. Lużyńskiego

Galeria

zdjecie: 42443
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry