Zespół Tańca Nowoczesnego "ATUT" - zakończenie sezonu artystycznego 2011/2012 w MOK.

MOK Marki MOK

 4 lipca 2012    13:15

25 czerwca 2012 roku w Mareckim Ośrodku Kultury im. T. Lużyńskiego odbyło się uroczyste zakończenie sezonu artystycznego Zespołu Tańca Nowoczesnego ATUT, który od 12 lat prężnie działa w MOK. Z wielkim zaangażowaniem i pasją zespół prowadzi Kinga Jakubowska - profesjonalistka, znawczyni tajników tańca, choreograf a jednocześnie pedagog i przyjaciel swoich podopiecznych.

Podczas występu, dzieci i młodzież prezentowały  różne style taneczne: disco dance, dance show, taniec jazzowy czy hip-hop występując  solo, w duetach i fantazjach tanecznych wzbudzając swoimi popisami emocje wśród publiczności, która obdarowywała tancerki gromkimi brawami.. Prowadząca zajęcia Kinga Jakubowska podziękowała gorąco swoim grupom za udział w zajęciach i ogromny wkład pracy oraz pogratulowała dotychczasowych osiągnięć zarówno grupom początkującym jak i tancerkom biorącym udział w turniejach tańca nowoczesnego. W tym miejscu należy wspomnieć, że najbardziej zaawansowane tancerki z zespołu m.in.: Martyna Narożniak, Oliwia Ratyńska, Daria Sadowska reprezentują Polskę w Mistrzostwach Świata IFMD w Tańcu Sportowym 2012, które odbywają się w lipcu 2012 w Veszprem na Węgrzech. Naszym zawodniczkom życzymy sukcesów!!!

Po imponującym pokazie tanecznym przyszedł moment na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.

Dyrektor MOK, Krystyna Klimecka, gorąco podziękowała i pogratulowała instruktorce zespołu wręczając jej dyplom i książkę, a następne obie panie wspólnie wręczyły wszystkim tancerkom i tancerzom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody dla wyróżniających się uczestników zajęć. Dyrektor MOK odebrała także serdeczne wyrazy wdzięczności od Zespołu za nieustającą pomoc, wsparcie oraz możliwość tworzenia i działania w gościnnych murach Mareckiego Ośrodka Kultury, co w rezultacie przynosi imponujące efekty.

Wszystkich chętnych na postawienie pierwszych kroków tanecznych w Zespole Tańca Nowoczesnego ATUT zapraszamy we wrześniu. Tymczasem życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!!!

Paulina Borzecka

Marecki Ośrodek Kultury

im. T. Lużyńskiego

Galeria

zdjecie: 42532
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry