Wernisaż wystawy pt. "KRESKĄ I PLAMĄ" uczestników warsztatów plastycznych w pracowni MOK.

MOK Marki MOK

 4 lipca 2012    13:36

Rok kulturalno-oświatowy 2011/2012 w Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego dobiegł końca. 21 czerwca 2012 w Galerii Mareckiego Ośrodka Kultury odbyło się uroczyste zakończenie warsztatów malarstwa i rysunku dla młodzieży i dorosłych oraz otwarcie wystawy prac plastycznych powstałych podczas całego roku wytężonej pracy na tychże zajęciach. Autorami prac są: Julia Edwins, Natasza Grudzińska, Kaja Kirilenko, Marta Mioduszewska, Julia Rozesłaniec, Barbara Szubra, Maria Szwedo, Maria Wiśniewska, Kinga Zaremba i Aleksandra Ziemak. Spotkanie przebiegło w miłej, kameralnej atmosferze w obecności uczestników i ich rodzin. Dyrektor MOK Krystyna Klimecka w swoim słowie podkreśliła, że z przyjemnością i uznaniem obserwowała pracę grupy, kontakt między prowadzącą a uczestnikami oraz twórczą atmosferę panującą na zajęciach. Serdecznie podziękowała prowadzącej - artyście plastykowi Luizie Wojciechowskiej-Konopce i przedstawiła artystę plastyka Agatę Gruber, która poprowadzi warsztaty w kolejnym roku kulturalno-oświatowym. Następnie Luiza Wojciechowska-Konopka omówiła cały rok systematycznej pracy twórczej i opowiedziała o pracach, wybranych na wystawę, które stanowią najlepsze świadectwo rozwoju plastycznego uczestniczek zajęć. Potem, wraz z dyrektor MOK Krystyną Klimecką wręczyły dyplomy i nagrody wszystkim adeptkom sztuki. Luiza Wojciechowska-Konopka podziękowała dyrektor MOK Krystynie Klimeckiej za stworzenie tak wspaniałych warunków do nauki malarstwa i rysunku oraz za całe serce wkładane w prowadzenie Ośrodka, a  swoim uczennicom za całoroczną pracę i wspaniałą, radosną atmosferę na zajęciach. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Luiza Wojciechowska - Konopka

Marecki Ośrodek Kultury

im. T. Lużyńskiego

Galeria

zdjecie: 42575
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry