VI Memoriał Bercika - wyścig rowerowy MTB o puchar Burmistrza Miasta Marki

Krzysztof Bychowski UMMarki TPM

 4 lipca 2012    16:49

21. lipca 2012r. (w sobotę) odbędzie się VI Memoriał Bercika - wyścig rowerowy MTB o puchar burmistrza miasta Marki, będący zarazem memoriałem upamiętniającym śmierć wspaniałego kolarza, kumpla i miłośnika rowerów Huberta "Bercika" Manteuffla. Jesteśmy pewni, że podobnie jak poprzednie edycje wyścigu, również tegoroczna będzie cieszyła się dużą popularnością i wspaniałym odbiorem w środowisku rowerowych maniaków i nie tylko.

 

Zapraszamy do uczestnictwa oraz do kibicowania wszystkich pasjonatów kolarstwa, osoby chcące spędzić aktywnie czas i ludzi, dla których rower to pasja i sens życia. Na wyścigu spotykają się najlepsi kolarze z Mazowsza, ale każdy kto ma rower i kask może spróbować swoich sił, choćby na krótszym dystansie. Wyścig rozgrywany jest na 2 dystansach: standard - 16km oraz sport - 48km.

 

Start w zawodach jest całkowicie darmowy, obowiązuje jedynie zwrotna kaucja za chip (50zł). Na zwycięzców oczywiście czekają wspaniałe nagrody oraz mnóstwo nagród w loterii która odbędzie się po dekoracji.

To jeszcze nie koniec atrakcji! Szanując ogromny wysiłek i zaangażowanie uczestników wyścigu w rywalizację sportową, na wszystkich po imprezie czeka smaczny posiłek regeneracyjny w ramach ? PASTA PARTY w restauracji Forresters, oraz koncert zespołu Blues Drivers.

Start, meta oraz biuro zawodów zlokalizowane będą przy restauracji Forresters - Marki ul Kręta 1A.


Zapisy: na stronie bercik.netweb.pl do dnia 18 lipca oraz w dniu startu, w biurze zawodów, godzinach 7.00-9.30.


Trasa ?Memoriału Bercika? (16km lub 3x16km), poprowadzona po terenach wydm i przedwojennych glinianek, jest zróżnicowana topograficznie i, jak na warunki mazowieckie, dość wymagająca.  Nie rzadko kręci ciasnymi, zarośnięte ścieżkami (single track), obfituje w przewyższenia i piach również się przydarza. Czyli kwintesencja MTB.


Chcecie wiedzieć więcej, zapraszamy na www.bercik.netweb.pl. Strona, gdzie znajdziecie wszystkie interesujące Was informacje.


W tym roku uczestnicy ?Memoriału Bercika" wezmą udział w eliminacjach do Amatorskich Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim - Family Cup 2012.


Zorganizowanie imprezy było możliwe dzięki naszym wspaniałym sponsorom oraz wytężonej pracy sztabu organizacyjnego ?Memoriału Bercika? (Urząd Miasta Marki, Towarzystwo Przyjaciół Marek, ?Architektura? Robert Danielak, Przedszkole Smerfy), na czele z mamą Huberta - dobrym duchem   imprezy.


Zapraszamy do uczestnictwa w wyścigu i jesteśmy pewni, że doświadczycie wspaniałej zabawy i udanego aktywnego wypoczynku.


 

 

Organizatorzy


Galeria

zdjecie: 42593
fot. 1
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry