Dorzuć się do puszki WOŚP

Szachowy konik i Kobyłka

Michał Suchecki UKSStruga

 8 marca 2006    00:34

W sobotę 4.03.2006 r. w nowej siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Kobyłce odbył się III turniej z cyklu VI Grand Prix Powiatu Wołomińskiego w szachach o Puchar Starosty Powiatu. 18 szachistów w kategorii do lat 16 i 15 w kategorii powyżej lat 16 walczyło o Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka.

Zawody otworzył Andrzej Zbyszyński ? dyrektor MOK-u. Turniej przebiegał w miłej, ciepłej atmosferze, gospodarze zadbali o poczęstunek ? kawę, ciasteczka, napoje? Podobnie jak w poprzednich turniejach (w Markach i Radzyminie) o końcowym rezultacie decydowało 7 partii rozgrywanych przez każdego zawodnika.

A oto zwycięzcy poszczególnych kategorii:

Kategoria do lat 16:


 1. Dawid Krasiewicz  Marki

 2. Krzysztof Kiewicz  Kobyłka

 3. Miłosz Sieradzki  Marki

 4. Rafał Grabowski  Zielonka

  Karol Świder  Zielonka


Kategoria powyżej lat 16:

 1. Witold Rogulski  Zielonka

 2. Mateusz Staroszczyk  Wołomin

 3. Robert Krasiewicz  Marki

 4. Kamil Rytarowski  Zielonka

 5. Marcin Śliwiński  Wołomin


Zwycięzcy otrzymali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Fundatorzy nagród pomyśleli też o najlepszej szachistce w obu kategoriach i najmłodszym zawodniku. Nagrody wręczał starosta Grzegorz Dudzik w towarzystwie dyrektora MOK-u Andrzeja Zbyszyńskiego.

Organizatorzy turniejów ? UKS ?Struga? przypominają, że ostatni tegoroczny turniej GP zostanie rozegrany w Miejskim Ośrodku Kultury w Zielonce 1.04.2006 r. Wyłonieni zostaną zwycięzcy turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zielonka i najlepsi zawodnicy całego Grand Prix. Kto dostanie Puchar Starosty? Dowiemy się już 1 kwietnia. I nie będzie to prima aprilis.

Więcej informacji o Grand Prix na stronie http://gp.xt.pl

Elżbieta Suchecka

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry