SALETYŃSKIE SPOTKANIE MŁODYCH w Dębowcu "ŻYCIE NA CELOWNIKU"

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 7 lipca 2012    11:36

"Życie na celowniku" wyjazd młodzieży z gr.I i gr.II na XXV Jubileuszowe Międzynarodowe Saletyńskie Spotkanie Młodych w Dębowcu.

Termin: 9 - 14 lipca 2012 r.
W dniu 9 lipca spotykamy się przy przystanku ul. Fabryczna g.6.00.
Powrót 14 lipca  późnym wieczoremTematem tegorocznego zjazdu młodzieży na XXV Jubileuszowe Międzynarodowe Saletyńskie Spotkanie Młodych jest: "Życie na celowniku". Podstawowe pytania, które mają zostać poruszone w Dębowcu brzmią : "Kim jestem?", "Czy życie jest dla mnie wartością?", "Czy wiem jak łatwo mogę je zmarnować?".

W odnalezieniu odpowiedzi pomoże codzienna Eucharystia i modlitwa, ciekawe konferencje oraz bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem. Pozwoli to pogłębić życie religijne, ćwiczyć umiejętności interpersonalne oraz przede wszystkim bliżej poznać siebie i podbudować poczucie własnej wartości. Wyjazd do Dębowca to okazja do nawiązania nowych znajomości z młodzieżą mieszkającą w Polsce jak i za granicami państwa, to udział w koncertach zespołów promujących muzykę budzącą pozytywne emocje i głoszącą poglądy zgodne z tradycją chrześcijańską.

XXV Jubileuszowe Międzynarodowe Saletyńskie Spotkanie Młodych oferuje warsztaty, spotkania, dobrą zabawę i radość z życia, a także daje możliwości do prawidłowego samokształcenia i samowychowania.


Urszula Głowacka

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry