UKS "Struga" Wicemistrzem Polski w warcabach klasycznych

Michał Suchecki UKSStruga

 10 lipca 2012    23:28

Drużyna Młodzików z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Struga" zdobyła tytuł Wicemistrza Polski na Drużynowym Pucharze Polski w warcabach 64-polowych. Zawody odbyły się w dniach 23-24.06.2012 i tradycyjnie rozegrane zostały w Lipnie k/ Leszna. Nasza drużyna w składzie Bogdan Bańkowski, Marta Bańkowska, Ludwika Moczulska oraz Karolina Sobolewska przegrała zaledwie jeden mecz z drużyną gospodarzy turnieju.

Tytuł Wicemistrza Polski to fantastyczny wynik, jednakże pozostał pewien niedosyt, nieudało się bowiem obronić Mistrzowskiego tytułu. W poprzednich latach 2011 oraz 2010 to nasza drużyna zdobyła tytuł Drużynowego Mistrza Polski Młodzików.

Drużynie gratulujemy i życzymy by w przyszłym roku odzyskała mistrzowski tytuł.

Wyjazd został zorganizowany w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: "Zagospodarowanie czasu wolnego, poprawa kondycji fizycznej i umysłowej poprzez organizowanie zajęć warcabowo-szachowych i tenisa stołowego, organizację imprez sportowych, szkolenie zawodników, przygotowanie do współzawodnictwa dzieci i młodzieży w 2012 roku" i był współfinansowany ze środków budżetu Miasta Marki.

Lucyna Bańkowska

[gallery link="file" columns="2" orderby="post_date"]

Galeria

zdjecie: 42672
fot. 2
fot. 3
fot. 4

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry