16 lipca 2012    10:12

"Wakacje z wartościami" pod takim hasłem w tym roku Fundacja Otwarte Serce organizuje dla wychowanków klubu wypoczynek w okresie letnim. Wyjazd na obóz młodzieżowy w Broku będzie możliwy dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z Urzędu Miasta Marki.

Termin: 27 lipiec-5 sierpień.
Wyjazd z Marek: zbiórka - parking przy Urzędzie Miasta Marki, 27.07.br., godz. 10.00.Powrót (wyjazd z Broku do Marek): 5.08.br., godz. 9.30.Grupa 13 osób (12 wychowanków, 1 wolontariusz) weźmie udział w wielu interesujących warsztatach i zajęciach prowadzonych w trzech blokach tematycznych, tj. mix przygodowy, warsztaty fotograficzne oraz taniec współczesny. W programie zaplanowano także gry i zabawy sportowe, piesze wędrówki, wyjścia na basen, plażowanie i kąpiele pod opieką ratownika.

Katarzyna Perzanowska

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry