Podróże Przedszkolaków z Chatki Puchatka.

Anna Golińska PrzedszkoleChatkaPuchatka

 3 sierpnia 2012    11:12

Magiczna Podróż - to część niezwykłej wędrówki, w którą zabrali nas goście Chatki Puchatka.  Cel podróży, to przybliżenie dzieciom odległych krain , odkrycie barwnej kultury i historii. Przedszkolaki odwiedziły m.in. Egipt, Brazylię, Hiszpanię i Włochy. W pierwszym tygodniu lipca dzieci uczestniczyły w warsztatach pt. "Bezpieczne Wakacje". Kolejne tygodnie lipca to "Wędrówki dalekie i bliskie" . Wśród wielu wakacyjnych atrakcji przygotowanych dla przedszkolaków, ogromnym zainteresowaniem cieszył się " Piknik Chatki Puchatka ", spacery po lesie i wyprawa do Garden City. Ostatni tydzień lipca to praca nad stworzeniem Zielnika. Bardzo Serdecznie Dziękujemy naszym Gościom - Pani Kasi i Panu Marcinowi, Wszystkim Rodzicom i Nauczycielom.

Anna Golińska

Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Nr 4

CHATKA PUCHATKA

Marki, ul.Cicha 16A

tel. 022 781 21 08

http://chatka-puchatka.com.pl/

http://www.facebook.com/ChatkaPuchatkaMarki

[gallery]

Galeria

zdjecie: 42954
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry