ODSZEDŁ PASTERZ NASZ

Rafał Redeł AkcjaKatolicka

 4 kwietnia 2005    22:38

"Odszedł Pasterz Nasz" - W sobotę 2 kwietnia od godziny 22.15 w Markach w parafii Św. Izydora biły dzwony... Wielu parafian zjawiło się w milczącej zadumie i weszło do parafialnej świątyni, aby modlić się do Jezusa Miłosiernego o pokój duszy i wieczne zbawienie, dla naszego ukochanego Ojca Świętego.

Wczoraj o godzinie 15.00 odśpiewana została koronka do Miłosierdzia Bożego, po niej odprawiona Msza Św. w intencji zmarłego wczoraj Ojca Świętego, Jana Pawła II, po Mszy Św. adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.15. - O tej godzinie rozpoczęło się Nabożeństwo Eucharystyczne, po nim procesja - wszystko o zbawienie wieczne dla ś+p Jana Pawła II.

Codziennie, do dnia pogrzebu ś+p Jana Pawła II odprawianna jest Msza Św. o godz. 21.00 - w godzinę Apelu Jasnogórskiego i śmierci Papieża Jana Pawła II.

Serdecznie zapraszamy całą Marecką Społeczność do wspólnej modlitwy za Papieża, naszego Umiłowanego Ojca...

Pogrążony w żałobie
Wikariusz, Ksiądz Jerzy M. Skłucki

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry