Warcabowe wakacje w Poroninie

Michał Suchecki UKSStruga

 12 sierpnia 2012    22:19

Uczniowski Klub Sportowy Struga po raz piąty zorganizował letni wypoczynek dla dzieci. 38-osobowa grupa uczniów szkół podstawowych (7-12 lat), w tym przede wszystkim członkowie UKS Struga spędziła wraz z opiekunami i instruktorami 12 dni w Poroninie (10-21 lipca).

Dla kolonistów organizatorzy przewidzieli różnorodne zajęcia i atrakcje: górskie wycieczki, wjazdy wyciągiem, baseny termalne, park linowy, psie zaprzęgi, warsztaty z metaloplastyki i wyrobów z siana, dyskoteki, ogniska, zajęcia świetlicowe - tenis stołowy, bilard, gry logiczne... Oczywiście nie mogło zabraknąć gry w warcaby, treningów szachowo-warcabowych i kolonijnego turnieju warcabowego rozegranego w trzech kategoriach. Mimo trochę kapryśnej pogody organizatorom udało się zrealizować wszystkie zaplanowane punkty programu. Dzieci były baaardzo zadowolone, niezwykle radośnie, atrakcyjnie, ale też pożytecznie (ćwicząc swój umysł, rozwijając talenty plastyczne i sportowe, zdobywając wiedzę przyrodniczą i matematyczną) spędzały wolny, wakacyjny czas.

[gallery]

Wyjazd został zorganizowany w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ,,Zagospodarowanie czasu wolnego, poprawa kondycji fizycznej i umysłowej poprzez organizowanie zajęć warcabowo-szachowych i tenisa stołowego, organizację imprez sportowych, szkolenie zawodników, przygotowanie do współzawodnictwa dzieci i młodzieży w 2012 roku'' i był współfinansowany ze środków budżetu Miasta Marki.

Galeria

zdjecie: 43266
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 5
fot. 6

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry