Międzynarodowy turniej warcabowy "Polska gra"

Michał Suchecki UKSStruga

 12 sierpnia 2012    22:40

W dniach 15-19.07.2012 w Żurominie odbył się Międzynarodowy Turniej w warcabach stupolowych ,,Polska Gra Open''. Uczniowski Klub Sportowy Struga w zawodach reprezentowało troje zawodników: Karolina Sobolewska, Teresa Jóśk i Paweł Suchecki. W turnieju udział wzięło 76 zawodników z 7 państw, w tym 4 Arcymistrzów Międzynarodowych.

Zawodnicy UKS Struga ukończyli turniej na miejscach 28 (Paweł Suchecki), 56 (Karolina Sobolewska) i 64 (Teresa Jóśk). W klasyfikacji do lat 13 Karolina zajęła 6 miejsce.

Elżbieta Suchecka

[gallery]

Wyjazd został zorganizowany w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: ,,Zagospodarowanie czasu wolnego, poprawa kondycji fizycznej i umysłowej poprzez organizowanie zajęć warcabowo-szachowych i tenisa stołowego, organizację imprez sportowych, szkolenie zawodników, przygotowanie do współzawodnictwa dzieci i młodzieży w 2012 roku'' i był współfinansowany ze środków budżetu Miasta Marki.

Galeria

zdjecie: 43278
fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry