Dlaczego brama przy ulicy Okólnej 24 A się psuje ?

Radek Dec MSMLW

 15 listopada 2008    10:57

Chciałbym żeby Państwo potraktowali moje pytanie trochę przewrotnie. Dlaczego ?.Ponieważ powszechnie uważamy, że brama się psuje, a (chociaż nie wiem jak było z niektórymi wcześniejszymi przypadkami jej niedziałania), w rzeczywistości niewielu z nas zdaje sobie sprawę z faktu, że na ogół mamy do czynienia z aktami wandalizmu. Tak jak w przypadku niesprawności bramy na przełomie paźdzernika i listopada, gdy zostały w niej uszkodzone przez nieznanych sprawców wyłączniki magnetycze. Koszt naprawy 524 złote. Najwyższy czas, żebyśmy sobie uświadomili, że są to nasze koszty, ponieważ wszelkie naprawy, wymiany, nie idą z pieniędzy które biorą się z kosmosu, ale z naszych osobistych, prywatnych kieszeni i portfeli. Szanowni Sąsiedzi !  Brama bardzo rzadko się psuje, na ogół jest ona po prostu psuta !. Koszt 524 złote oznacza, że mniej więcej, jednorazowy miesięczny wymiar opłat z dwóch lokali został przeznaczony na naprawę bramy wjazdowej, które to pieniądze można by przeznaczyć np. na nowe tuje, drzewka itp. To były nasze pieniądze.

Galeria

fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry