Wakacyjny czas w klubie

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 20 sierpnia 2012    21:30

W lipcu w klubie były realizowane półkolonie dla naszych wychowanków. W tym roku był to czas, kiedy przybliżaliśmy naszym podopiecznym postać Fryderyka Chopina. Młodzież była angażowana również w inicjatywy popularyzujące sport i aktywność ruchową.Postać kompozytora młodzież poznała uczestnicząc w wycieczkach do Żelazowej Woli i Muzeum Chopina w Warszawie. Zorganizowaliśmy również wycieczkę śladami Fryderyka Chopina po Starym Mieście. Odwiedziliśmy m.in. kościół p.w. Św. Krzyża na Krakowskim Przedmieściu, gdzie spoczywa serce kompozytora.

Przedstawiając młodzieży sport i aktywność ruchową jako ważne wartości w życiu prowadziliśmy "Dni Sportu". Wydarzenie było organizowane 3-krotnie. W ramach "Dni Sport" nasi podopieczni brali udział w konkursach i turniejach z nagrodami. Młodzież uczestniczyła ponadto w wycieczce do groty solnej oraz rajdzie rowerowym.W czasie półkolonii organizowaliśmy także filmoterapię. Dużym zainteresowaniem cieszyło się wspólne muzykowanie. Ta forma spędzania czasu wolnego była popularna szczególnie wśród członków zespołu "Open Heart", który nieustaje w próbach przez cały wakacyjny okres.

Katarzyna Perzanowska


 

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry