Wyjazd do Broku już za nami

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 21 sierpnia 2012    20:41

Wychowankowie klubu zakończyli pobyt na obozie wakacyjnym w Broku. Wyjazd był współfinansowany przez Urząd Miasta Marki w ramach projektu "Wakacje z wartościami". Nasza młodzież (12 osób) wzięła udział w zajęciach zorganizowanych w dwóch blokach tematycznych, tj. mix przygodowy oraz warsztatach fotograficznych. Osoby uczestniczące w mixie przygodowym korzystały z szerokiej oferty zajęć, tj. plastycznych, artystycznych, ruchowych, jak również z zakresu savoir vivre. Warsztaty fotograficzne były poświęcone szerokiej tematyce wykonywania zdjęć, tj. kadrowania, obróbce, tworzenia fotografii w poszczególnych kategoriach (pejzaż, makro itp.).Fot. 1. Młodzież uczestnicząca w obozie z wychowawcą.

Nasza młodzież była ponadto angażowana w prowadzenie i współorganizowanie tzw. części wspólnej dla wszystkich obozowiczów, tj. dyskotek, animacji oraz tzw. "wieczorków pogodnych". Ważnym punktem pobytu były także zajęcia z profilaktyki korzystania z Internetu.

Fot. 2. Wycieczka do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.


Katarzyna Perzanowska

Galeria

fot. 1
fot. 2

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry