TPM CUP '08 - Koniec zgłoszeń!!

Mikołaj Szczepanowski UMMarki TPM

 15 listopada 2008    18:51Zgłoszenia do turnieju zakończone. W dalszej części wiadomości link do listy zawodników oraz kilka informacji.LISTA ZAWODNIKÓW

Drużyny pogrubione - w pełni potwierdzony udział w turnieju. Drużyny nie podkreślone mają czas do godziny 19 w poniedziałek 17.11 załatwić do końca formalności.

LOSOWANIE GRUP środa 19.11 o godzinie 18 w Karczmie U Bociana Marki ul. Jutrzenki 2. Wyniki losowania tego samego dnia na stronie www.marki.net.pl.

Protesty (więcej niż 2 zrzeszonych w drużynie, nie ukończone 15 lat etc.) -

Weryfikacja zawodników będzie miała miejsca na zasadzie ?protestu konstruktywnego? - kapitanowie drużyn mają prawo zgłosić protest dotyczący zawodnika innej drużyny. Protest należy wysyłać na maila tpm@marki.net.pl i musi on zawierać Imię i nazwisko oprotestowanego gracza, nazwe jego drużyne, nazwe klubu, w którym gra oraz imię i nazwisko kapitana (oraz nazwe jego drużyny) zgłaszającego protest.

- Protesty należy zgłaszać do dnia 28 listopada włącznie. Za zawodnika zrzeszonego uznaje się piłkarza, który posiada aktywną kartę zawodniczą w klubie i uczestniczył w treningach zespołu w ostatnim półroczu od dnia rozpoczęcia turnieju (po 22 czerwca 2008).

- Po wpłynięciu protestu, zawodnik zobowiązany jest dostarczyć zaświadczenie z klubu podanego w proteście zawierające informacje o: braku karty zawodniczej tego piłkarza w klubie lub nieuczestniczenia w treningach zespołu w ostatnim półroczu poświadczone pieczątką klubu oraz podpisem osoby będącej w zarządzie klubu w ciągu 7 dni od daty złożenia protestu, jednak nie później niż 3 grudnia. W innym wypadku zostaje uznany za zawodnika zrzeszonego, a wobec zespołu zostają wyciągnięte konsekwencje zgodnie z regulaminem.

- Oprotestowany zawodnik ma prawo grać w swoim zespole. W przypadku nie dostarczenia zaświadczenia o nie zrzeszeniu mecze, w których brał udział zostają uznane za walkowery dla drużyny przeciwnej.

- Kapitan ma obowiązek zgłosić, że nie będzie w danym meczu korzystał z oprotestowanego zawodnika, w innym przypadku uznaje się, że zawodnik brał udział w spotkaniu.

- Organizator przeprowadza weryfikację wyłącznie po wpłynięciu protestu i nie odpowiada za ilość zawodników zrzeszonych w poszczególnych drużynach.Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry