Reedycja mareckich koszulek

Marcin Brzeziński

 26 sierpnia 2012    11:19

Ruszają zapisy i wpłaty na koszulki Legijnych Marek. Najbliższy termin: 01.09. w godz. 15-18. Koszt 40 zł. Każdy zainteresowany stawia się w wyznaczonym terminie podając imię i nazwisko oraz rozmiar który chce kupić. Z racji tego że jest to OSTATNIA reedycja prosimy aby nikt nie przegapił terminów przez nas wyznaczonych. Po tych wpłatach już nie będzie można nabyć tej koszulki nigdzie więcej.

Terminy będą podane na naszym fan page'u, więc śledźcie nasz profil na bieżąco!

Zapisy i WPŁATY na mareckie koszulki odbędą się w najbliższą sobotę tj. 01.09, w kebabie Imbir, w godzinach 15-18. W przypadku, gdyby ktoś nie mógł się stawić, prosimy o kontakt na Facebooku!Przy okazji wpłat będzie można nabyć pakiet vlepek mareckich w cenie 5 zł za 25 szt :) Prosimy także o zabranie jakiegoś dokumentu ponieważ będziemy zbierali podpisy o nadanie imienia Lucjana Brychczego jednemu z mareckich orlików.

Galeria

zdjecie: 43582
fot. 1

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry