Thuje przepadły

Radek Dec MSMLW

 15 listopada 2008    23:24

Niestety, poraz kolejny okazało się, że thuje z nieruchomości przy ulicy Bandurskiego cieszą się niezwykłym powodzeniem, ponieważ w ostanich dniach zostało skradzionych kolejnych 10.Zgodnie z informacjami uzyskanymi ze spółdzielni, straty z ostatnich dwóch miesięcy wynoszą około 25 nasadzeń, w tym: drzewek, krzaków i thui. Straty szacowane: 450 złotych. Szkoda, jak tak dalej pójdzie, niedługo złodzieje nie bedą mieli co kraść, tym bardziej, że na nowe nasadzenia nie ma co liczyć, ponieważ byłyby to pieniądze wyrzucone w błoto albo raczej prosto do kieszeni złodzieja. Szanowni Sąsiedzi proszę pamiętać, że to nie spółdzielnia jest okradana, ale my sami. Wszyscy chcielibyśmy mieszkać w ładnym otoczeniu, gdzie estetyka osiedla jest wysoka, niestety jak widać będzie nam bardzo trudno osiągnąć ten cel.

Galeria

fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry