Budujemy wielki Wóz Strażacki z klocków LEGO (CH M1)

START:    1 września 2012

Krzysztof Bychowski

 27 sierpnia 2012    23:38

Centrum Handlowe M1 w Markach zaprasza na wielkie budowanie wozu strażackiego z klocków LEGO w dniach 1-2 września 2012

W pierwszy weekend września wszystkie dzieci odwiedzające Centrum Handlowe M1 w Markach będą mogły wziąć udział w budowie wielkiego wozu strażackiego.

Pojazd strażacki o wymiarach 4,8 x 2,7 x 1,63 m. zbudowany zostanie w całości z legendarnych klocków LEGO Do jego skonstruowania dzieci uczestniczące w zabawie zużyją około 160 000 klocków.

Prace budowlane umilą konkursy z nagrodami ? do wygrania będą zestawy klocków LEGO? oraz dziesiątki innych gadgetów związanych z tą najpopularniejszą na świecie marką zabawek. Dodatkowo - młodzi budowniczy obejrzą filmy z serii ?Lego City?, spotkają się z prawdziwymi strażakami oraz, co chyba najważniejsze, będą mogli bez ograniczeń bawić się klockami na specjalnie przygotowanej platformie ze stołami konstruktorskimi. Wstęp do strefy zabaw jest bezpłatny, a organizatorzy przewidzieli również stanowiska do zabawy klockami LEGO Duplo? odpowiednimi dla dzieci w wieku od 2 lat.

Początek roku szkolnego zwykle wiąże się z wielkim zamieszaniem, długimi, męczącymi zakupami i bywa próbą nerwów. Wszystkim rodzicom proponujemy wyprawę na szkolne zakupy do M1 w Markach - dzieci oddadzą się twórczej rozrywce w strefie LEGO, a dorośli zrobią spokojnie wszystkie zakupy pod jednym dachem i znajdą czas aby zrelaksować się przy kawie - powiedział Jakub Jarczewski, Zastępca Dyrektora CH M1 Marki.

Serdecznie Zapraszamy.

www.marki.m1-centrum.pl

Galeria

zdjecie: 43640
fot. 2
fot. 3
zdjecie

Krzysztof Bychowski

Rednacz portalu, jeden z jego pomysłodawców i twórców - odpowiedzialny za stronę techniczną i organizacyjną całego przedsięwzięcia.

Mieszkaniec Marek od 1995 roku, właściciel firmy zajmującej się tworzeniem stron internetowych - ACTIVENET www.avn.pl

@ RedNacz małpa marki kropka net kropka pl, 501 271 048

www.avn.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry