Otwarte Piątki w klubie - ZAPRASZAMY!

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 4 września 2012    14:38

W piątek, 7 września, w godz. 17-19, zapraszamy rodziny z dziećmi do wspólnego spędzenia czasu w naszej placówce - Młodzieżowym Klubie Socjoterapeutycznym "Otwarte Serce" w Markach (ul. Spokojna 9) w ramach tzw. Otwartych Piątków. Nasi goście będą mogli bezpłatnie korzystać z zasobów klubu. Dzieciom zaproponujemy m.in. zabawę na dmuchanej zjeżdżalni, spędzenie czasu przy grach planszowych, w tym grach (warcaby, chińczyk) pozwalających samodzielnie poruszać się po planszach. Rodzice będą mogli uzyskać porady dotyczące wychowania.Otwarte Piątki to wydarzenie o charakterze cyklicznym, realizowane raz w miesiącu do końca 2012 roku. Otwarte Piątki są organizowane w ramach projektu "Społecznie i rodzinnie" współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, a realizowanego w ramach II edycji konkursu ofert w Programie "Świetlica - Dzieci - Praca" na rzecz wspierania dziecka i rodziny w gminie, w latach 2011-2015.

Katarzyna Perzanowska

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry