Dorzuć się do puszki WOŚP

UKS "SANCHIN" NA FESTYNIE INTEGRACYJNYM

Piotr Wysocki UKSSanchin

 11 września 2012    10:46

W dniu 8 września 2012 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej Miasta Marki odbył się Festyn Rodzinny Integracyjny, którego organizatorem była Fundacja Pomocna Ręka. Pośród wielu rozmaitych atrakcji w programie artystycznym znalazł się też pokaz sztuki walki wykonany przez członków Uczniowskiego Klubu Sportowego "SANCHIN". Występujący przed zebraną publicznością zawodnicy zademonstrowali Goju Ryu Karate Do (oryginalną sztukę samoobrony z Okinawy) w wersji "twardej" i "miękkiej". Największe wrażenie na zebranych widzach zrobiła demonstracja umiejętności samoobrony w pełnym kontakcie oraz Prezentacja Kata Seisan wraz z interpretacją technik. Po pokazie najmłodsi adepci Karate Do zostali obdarowani przez organizatorów słodkościami i pamiątkowymi czapeczkami - DZIĘKUJEMY !!! Festyn przebiegał we wspaniałej atmosferze, a że pogoda dopisała to wielu mieszkańców naszego miasta wybrało właśnie tą formę spędzenia aktywnie sobotniego popołudnia, brawo organizatorzy!

Prezes UKS "SANCHIN"

Monika Wysocka

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA DO SP 1

TWORZYMY GRUPĘ POCZĄTKUJĄCĄ !!!

ZAPISY PRZED ZAJĘCIAMI

poniedziałek, środa godz. 17:30

Zajęcia współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu Miasta Marki w ramach  realizacji projektu z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu pod nazwą: ,"Prowadzenie zajęć z rekreacji ruchowej i samoobrony (Goju Ryu Karate Do) w roku 2012".

foto: Anna Męczyńska

Galeria

zdjecie: 43894
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry