Dorzuć się do puszki WOŚP

Mała Mila Marecka! Nagrody główne!

Mikołaj Szczepanowski

 14 września 2012    15:46

Dzięki współpracy z naszymi sponsorami w Małej Mili Mareckiej do wygrania będą dwa sportowo-turystyczne rowery.

Jeden powędruje do najszybszej kobiety, drugi przeznaczony jest dla najszybszego mężczyzny.

Jako organizatora bardzo cieszy mnie, możliwość wręczenia równych nagród. Oprócz sponsorów, ze względu na przeznaczenie zakupów, dużego rabatu udzieliła nam Hurtownia Rowerów Wiking ze Słupna k. Radzymina.


Szczególnie, że rywalizacja zapowiada się na dużo bardziej zaciętą, niż w ubiegłym roku. Przede wszystkim na starcie stanie ubiegłoroczny zwycięzca - Sylwester Kuśmierz (4:37). Naciskany będzie przez Dariusza Króla z Wołomina oraz Krzysztofa Rejzera z Marek. Obaj zawodnicy toczą wyrównane pojedynki na biegowych trasach. W radzymińskim półmaratonie lepszy był Rejzer, ale w rozgrywanej 2 września Wielkiej Ursynowskiej ( 5 km) to Król minimalnie wyprzedził markowianina. Wszystkich może jednak pogodzić Rafał Rusiniak, który we wspominanej Wielkiej Ursynowskiej był drugi. Na liście startowej są też inne nazwiska bardzo dobrych biegaczy. Nigdy nie można jednak wykluczyć, że pojawi się ktoś zupełnie nowy!

Ciężej wskazać faworytkę- do biegu zgłosiło się dużo pań, przede wszystkim Patrycja Bereznowska z Kobyłki, która wygrała w ubiegłym roku. Struktura zgłoszeń wskazuje jednak, że wyścig będzie dużo bardziej zacięty niż rok temu.

Kilka ważnych informacji.

Dziś jest ostatni dzień podstawowej opłaty. Prosimy jednak osoby, które wpłacą dziś, o zachowanie/wydrukowanie potwierdzenia przelewu. Ze względu na weekend transakcje pomiędzy różnymi bankami mogą zostać zaksięgowane po weekendzie. Jeśli do soboty do godziny 15 nazwisko opłaconego zawodnika pokaże się na liście opłaconych, potwierdzenie nie będzie potrzebne. W dniu zawodów opłata wynosi 20 zł.

Blisko limitu. Ponieważ pierwszy raz w historii liczba osób zapisanych i opłaconych jest bliska wyczerpania limitu 200 zawodników, a doświadczenie pokazuje, że kilkadziesiąt osób zapisuje się lub opłaca start w dniu zawodów przygotowaliśmy się, że limit może zostać przekroczony.

Numer startowy. W Biurze zawodów, przed startem od godz. 15 będziemy wydawali numery startowe. Będą to numery wielokrotnego użytku, dlatego prosimy o ich zwrot po biegu.

Dzieci w wózkach. Bieg jest przeznaczony dla biegaczy i ew. zawodników nordic-walking. I w klasyfikacjach indywidualnych i drużynowej będą brane pod uwagę tylko osoby, które w ten sposób ukończyły bieg. Jednak jeśli już chodzi o część rekreacyjną imprezy to oczywiście, cieszą nas też tacy zawodnicy (rodzice pamiętajcie jednak o bezpieczeństwie dzieci i innych biegaczy!) - na mecie czekają na nich takie same atrakcje jak dla wszystkich. Uważamy to za fajną próbę zaszczepienia "sportowej żyłki" w dziecku, jednak musimy być uczciwi wobec wszystkich zawodników i wyłączyć "wózkowiczów" z rywalizacji. To samo dotyczy innych "kółek".

Koszulki. Oczywiście prosimy wszystkich o start w koszulkach MMM, które są cały czas do odbioru w Karczmie u Bociana, oraz będą dostępne w dniu zawodów w Biurze. Ilość poszczególnych rozmiarów jest już jednak ograniczona.Opóźnienie startu. Jesteśmy w stanie wystartować nie wcześniej niż 15 minut od zapisania się ostatniej osoby. Z uwagi na odbiór koszulek, który będzie się odbywał tego samego dnia prosimy o wyrozumiałość i możliwie wczesne przybycie na linię startu.
Galeria

zdjecie: 44036
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry