Giełda staroci i rzeczy używanych

START:    22 września 2012

Piotr Matusiak UMMarki

 18 września 2012    11:34

Z inicjatywy radnego Wspólnoty Samorządowej Tomasza Paciorka, w najbliższą sobotę 22 września na targowisku miejskim przy ulicy Paderewskiego zostanie zorganizowana wyprzedaż podwórkowa. Marecka giełda staroci i rzeczy używanych będzie wspaniałą okazją do uprzątnięcia własnych strychów, piwnic, komórek. Każdy z mieszkańców możne przynieść zbędne przedmioty i mieć nadzieję, że ktoś będzie chciał je kupić lub wymienić. Będzie to zatem okazja do  pozbycia się tego, co dla kogoś może być jeszcze przydatne, np. mebli, starych książek, używanych zabawek, ubranek, bibelotów.

Udział w giełdzie jest bezpłatny zarówno dla sprzedających i kupujących. Giełda będzie się odbywała cyklicznie.

Serdecznie zapraszamy:

Sobota 22 września, Marki - targowisko przy ul. Paderewskiego w godzinach 9.oo-15.oo

Targ staroci w Markach. Wyprzedaż podwórkowa odbędzie się w najbliższą sobotę na targowisku miejskim w godzinach od 9:00 do 15:00. Udział w giełdzie jest bezpłatny -mówi w Radio FAMA Burmistrz Marek, Janusz Werczyński

Piotr Matusiak- Wydział Spraw Społecznych UM Marki

 

Miasto Marki |

Galeria

zdjecie: 44089

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry