Spotkanie z Wojewodą w Markach - temat Obwodnica

START:    26 września 2012

Jacek Orych POMarki ObwodnicaMarek Marki2020

 19 września 2012    21:18


Na początku tego roku w Radzyminie spotkaliśmy się z Jackiem Kozłowskim, wojewodą mazowiecki. Wówczas przyniósł mieszkańcom naszego miasta dobre wieści. Zadeklarował, że rząd zapalił zielone światło dla budowy obwodnicy Marek. Dowodem miał być przetarg na koncepcję programową. I rzeczywiście, takie postępowanie zostało ogłoszone. W najbliższą środę (26 września) wojewoda przyjedzie do Marek. Na to spotkanie serdecznie zapraszamy wszystkich, którym leży na sercu dobro tej inwestycji. Mamy nadzieję, że Jacek Kozłowski i tym razem przywiezie dobre wieści. My będziemy go pytać przede wszystkim o to, czy znalazły się pieniądze na budowę obwodnicy i czy w nieodległej perspektywie zostanie ogłoszony przetarg na projekt i budowę tej kluczowej dla naszego miasta oraz wielu kierowców z całej Polski inwestycji. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 18.00 w gościnnych progach Pałacu Braci Briggs przy Piłsudskiego 96.


Ps. Zgodnie z regułą "podaj dalej", podzielcie się tymi informacjami ze znajomymi


 Galeria

zdjecie: 44176
zdjecie

Jacek Orych

Rocznik 78

2006-2014 Radny Miasta Marki

od 2014 roku Burmistrz Miasta Marki

www.Orych.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry