POKAZ UKS "SANCHIN" W TRAKCIE VIII SPARTAKIADY RODZINNEJ CZAT 2012

Piotr Wysocki UKSSanchin

 8 października 2012    15:53

W dniu 30 września 2012 r. na Stadionie Miejskim w Markach odbyła się VIII Spartakiada Rodzinna CZAT 2012. Impreza została zorganizowana przez Mareckie Stowarzyszenie Gospodarcze oraz Burmistrza Miasta Marki. W trakcie  bogatego programu artystycznego zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "SANCHIN" działającego przy szkole Podstawowej nr 1 w Markach zademonstrowali Goju Ryu Karate Do - sztukę samoobrony z Okinawy.

Najmłodsi adepci Klubu mogli popisać się swoimi umiejętnościami w trakcie dwu i trzy elementowego Kihon  oraz formie Gekisai Ich. Grupa zaawansowana wykonała pokaz kombinacji samoobrony w pełnym kontakcie oraz trening z wykorzystaniem przyrządów. Całość pokazu została zakończona demonstracją Kata Tensho oraz wykorzystaniem "JU" czyli miękkości w trakcie prowadzenia walki.

Po pokazie uczestnicy tradycyjnie zostali obdarowani przez organizatorów regenerującymi napojami. Dziękuję RODZICOM naszych zawodników, którzy po raz kolejny znaleźli czas w niedzielę i przyprowadzili swoje dzieci na festyn. To WY jesteście siłą tego Klubu!

Prezes UKS "SANCHIN"

Monika Wysocka

 

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA

DO

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1

TWORZYMY GRUPĘ POCZĄTKUJĄCĄ !!!

ZAPISY PRZED ZAJĘCIAMI

poniedziałek, środa godz. 17:30

Zajęcia współfinansowane ze środków pochodzących z budżetu Miasta Marki w ramach  realizacji projektu z zakresu sprzyjania rozwojowi sportu pod nazwą: ,"Prowadzenie zajęć z rekreacji ruchowej i samoobrony (Goju Ryu Karate Do) w roku 2012".

foto: Anna Męczyńska

Galeria

zdjecie: 44412
fot. 1
fot. 2
fot. 3
fot. 4
fot. 5
fot. 6
fot. 7
fot. 8
fot. 9
fot. 10
fot. 11
fot. 12
fot. 13
fot. 14
fot. 15
fot. 16
fot. 17
fot. 18
fot. 19
fot. 20
fot. 21
fot. 22
fot. 23
fot. 24

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry