5 października 2012    09:43

Uwaga! 12 października zbliża się coraz szybszymi krokami. Tego dnia mija termin przysyłania odblaskowych prac przygotowanych przez dzieci z Marek.

W pocie czoła w jeden z niedzielnych wieczorów dopinaliśmy kolejną edycję akcji "Świetlik - Twój Przyjaciel". W ostatnim tygodniu września rozdaliśmy odblaski dzieciom z mareckich szkół podstawowych. Chcemy, by pociechy były na naszych ulicach bezpieczniejsze. W tym przedsięwzięciu jest też element sympatycznej zabawy. Razem ze "Świetlikami" najmłodsze pokolenie markowian dostało też propozycję wzięcia udziału w konkursie. Wystarczy przykleić odblaski w zabawny i pomysłowy sposób, zrobić zdjęcie i przesłać na adres konkurs@marki2020.pl Na prace czekamy do 12 października. Potem zostaną one opublikowane w internecie na stronie www.marki2020.pl , a zwycięzców wskażą internauci. Dla najmłodszego pokolenia markowian oczywiście przygotowaliśmy nagrody.

Grupa Marki 2020

Galeria

zdjecie: 44525
zdjecie

Tadeusz Markiewicz

Zaręczony z samorządem, w poprzednim wcieleniu redaktor, wydawca, nieustająco marecki bloger

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry