Bezpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego

START:    6 października 2012

Piotr Matusiak UMMarki

 5 października 2012    13:10

Już 6 października 2012 roku (sobota) w godzinach 9.00-16.00 na parkingu przy Urzędzie Miasta Marki zostanie przeprowadzona bezpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Całą akcję organizuje Wydział Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Miasta Marki we współpracy z firmą PROEKO Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego (www.proekoodpady.pl). Wszyscy zainteresowani mieszkańcy mogą w dniu zbiórki przynieść cały sprzęt AGD, RTV, komputery, telefony i inne zużyte sprzęty elektryczne na wyżej wskazany parking.

Duży i ciężki sprzęt AGD, bądź RTV (lodówki, telewizory, pralki, zmywarki itp.) można zgłosić pod numerem telefonu 22/ 725-17-60. Zostanie on odebrany w dniu zbiórki bezpośrednio z posesji.

W zamian za pozostawiony sprzęt pracownicy firmy PROEKO będą rozdawać sadzonki drzew, nasiona roślin i owoce.

Serdecznie zapraszamy. WS UM MARKI

Miasto Marki |

Galeria

zdjecie: 44537

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry