Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

START:    23 października 2012

Piotr Matusiak UMMarki

 8 października 2012    09:29

Jak co roku na jesieni tak i tym razem w dniach od 8 października do 23 października 2012 roku Urząd Miasta Marki zorganizował zbiórkę odpadów wielkogabarytowych. Odpady wielkogabarytowe należy wystawić w godzinach 7:00-9:00 rano przed posesję, a następnie zostaną one zabrane przez pracowników firmy sprzątającej (odpady będą zbierane obszarami obejmującymi ulice w wyznaczonych terminach, wykaz do pobrania w pdf na końcu informacji).

Uwaga !!!
Nie będą odbierane żadne inne odpady poza wymienionymi, w tym np. w workach, kartonach itp.

Wykaz zbieranych odpadów wielkogabarytowych:

1. Meble domowe - szafy, szafki, stoły, krzesła, wersalki , fotele itp.
2. Elementy wyposażenia mieszkań- żyrandole, dywany, chodniki, wykładziny dywanowe i z tworzywa sztucznego,
3. Meble ogrodowe - drewniane i z tworzyw sztucznych.
4. Armatura sanitarna - umywalki, sedesy, zlewozmywaki, wanny, brodziki, kabiny sanitarne
5. Sprzęt sportowy - narty, sanki, przyrządy do ćwiczeń, rowery.
6. Stolarka budowlana - okna , drzwi (pojedyncze sztuki) .
7. Wielkogabarytowe urządzenia AGD: chłodziarki, lodówki, zamrażarki, pralki, suszarki do ubrań, zmywarki, kuchenki elektryczne, piekarniki, grzejniki elektryczne oraz klimatyzatory i wentylatory.
8. Małogabarytowe urządzenia AGD: odkurzacze, maszyny dziewiarskie, żelazka, tostery, frytkownice, rozdrabniacze, miksery, młynki do kawy, noże elektryczne, suszarki, depilatory, golarki, zegarki oraz wagi.
9. Sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny: komputery, drukarki, laptopy, kopiarki, kalkulatory, faksy, terminale, aparaty telefoniczne - tradycyjne i komórkowe.
10. Sprzęt RTV: radioodbiorniki, telewizory, dyktafony, magnetofony, kamery, video, dvd, sprzęty hi-fi, wzmacniacze i instrumenty muzyczne.
11. Narzędzia elektryczne i elektroniczne: wiertarki, piły, maszyny do szycia , narzędzia do obróbki drewna i metalu, narzędzia do nitowania, skręcania, spawania, lutowania, rozpylania oraz kosiarki.
12.Zabawki, sprzęt relaksacyjny i sportowy: kolejki elektryczne, tory wyścigowe, gry video, kieszonkowe gierki, komputerowo sterowane urządzenia do ćwiczeń sportowych.
13. Przyrządy do kontroli: czujniki dymu, regulatory ciepła, termostaty, urządzenia pomiarowe i panele kontrolne.
14. Wózki i chodziki dziecięce.

Wykaz obszarów zbiórki z podziałem na ulice oraz harmonogram


 

Wydział Spraw Społecznych UM Marki

Miasto Marki |

Galeria

zdjecie: 44586

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

BYCHOWSKI - strony internetowe, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry