"Moc natury" - wersnisaż artysty plastyka Elżbiety Kanieckiej -Siegoczyńskiej.

MOK Marki MOK

 11 października 2012    12:49

Galeria Mareckiego Ośrodka Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego zaprasza na wernisaż wystawy prac artysty plastyka ELŻBIETY KANIECKIEJ-SIEGOCZYŃSKIEJ pt.  "M O C   N A T U R Y" (gobeliny, obrazy, rysunki)

Uroczystość uświetni KONCERT BALLAD LEONARDA COHENA w wykonaniu KUBY MICHALSKIEGO - śpiew i akompaniament na gitarze

 21 października 2012 roku (niedziela) godz. 17.00 Wstęp wolny. Zapraszamy z osobami towarzyszącymi.

 Wystawa czynna do 20 listopada Do galerii wstęp wolny. Sala 1: poniedziałek - piątek godz. 12.00-19.00. Sala 2: poniedziałki i środy 10.00-14.00, piątki 12.00-19.00. Grupy zorganizowane przewodnik oprowadza od godz. 9.00 po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu. Marki, ul. Fabryczna 2

tel. 22 781 14 06 www.mokmarki.pl

 Elżbieta Kaniecka-Siegoczyńska Studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Malarstwa w pracowni prof Tadeusza Dominika i prof. Aleksandra Kobzdeja. Dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Tkactwa Artystycznego pod kierunkiem prof. Wojciecha Sadleya w 1970 roku. Po ukończeniu studiów artystka zajmuje się głównie tkaniną artystyczną, a także rysunkiem i gwaszem, biorąc udział w licznych wystawach zbiorowych i indywidualnych. Prowadzi terapeutyczną pracownię plastyczną w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jest trzykrotną stypendystką Ministerstwa Kultury i Sztuki

Galeria

zdjecie: 44687
fot. 2
zdjecie

MOK Marki

Marecki Ośrodek Kultury jest samorządową instytucją kultury. Powstał w 1984 roku. Naszą siedzibą jest zabytkowy, ponad stuletni budynek z piękną wieżyczką, mieszczący się w centrum miasta przy ul. Fabrycznej 2, róg ul. Piłsudskiego. Uchwałą Rady Miasta Marki z dnia 18 maja 2011 roku Marecki Ośrodek Kultury otrzymał imię Tadeusza Lużyńskiego - mareckiego artysty plastyka, pedagoga i społecznika.

MISJA
Misją Mareckiego Ośrodka Kultury jest kreowanie zainteresowań kulturą i sztuką, animacja
i edukacja kulturalna oraz upowszechnianie lokalnych tradycji.

Oferujemy udział w zajęciach stałych i cyklicznych, a także spotkaniach, koncertach, spektaklach teatralnych, wernisażach, sesjach warsztatowych i projektach. Przygotowujemy do udziału w kulturze artystycznej i zapewniamy kontakt ze sztuką i artystami.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY
ZAPRASZAMY DO JEJ WSPÓŁTWORZENIA I WSPÓŁPRACY

Chcemy być miejscem pobudzającym lokalną aktywność, miejscem przerzucania mostów pomiędzy różnymi grupami mieszkańców. Czekamy na nowych partnerów, nowych uczestników i nowe propozycje.

mokmarki.pl

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry