Otwarte Piątki w Otwartym Sercu

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 16 października 2012    10:29

W piątek, 19 października, w godz. 17-19, zapraszamy mieszkańców Marek do wspólnego spędzenia czasu w naszej placówce - Młodzieżowym Klubie Socjoterapeutycznym "Otwarte Serce" w Markach (ul. Spokojna 9). Spotkanie będzie prowadzone w ramach tzw. Otwartych Piątków, które w są częścią projektu "Społecznie i rodzinnie" współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, a realizowanego w ramach II edycji konkursu ofert w Programie "Świetlica - Dzieci - Praca" na rzecz wspierania dziecka i rodziny w gminie, w latach 2011-2015.Naszą ofertę kierujemy szczególnie do rodzin z dziećmi. Zapraszamy jednak wszystkie osoby, które chciałaby poznać klub i spędzić z nami piątkowy wieczór. Nasi goście będą mogli bezpłatnie korzystać z zasobów placówki. Dzieciom zaproponujemy m.in. zabawę na dmuchanej zjeżdżalni, spędzenie czasu przy grach planszowych, w tym grach (warcaby, chińczyk) pozwalających samodzielnie poruszać się po planszach. Rodzice będą mogli uzyskać porady dotyczące wychowania.

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry