AKADEMIA MŁODEGO LIDERA

Katarzyna Perzanowska OtwarteSerce

 16 października 2012    10:57

"Akademia Młodego Lidera" to projekt, który Fundacja Otwarte Serce realizuje z funduszy Solidarity Project. W ramach inicjatywy zostanie uruchomione Centrum Rozwoju Osoby "Otwarte Serce" w Markach (ul. Lipowa 2F), miejsce inwestowania przede wszystkim w młode osoby, rozwijania ich pasji i zainteresowań.Projekt "Akademia Młodego Lidera" obejmuje organizację warsztatów i zajęć dla wychowanków Młodzieżowego Klubu Socjoterapeutycznego "Otwarte Serce" w Markach. Nasza młodzież uczestniczy m.in. w socjoterapii, warsztatach duchowego rozwoju, zajęciach artystycznych, tj. teatralnych, twórczych, muzycznych. W ramach zajęć muzycznych rozwijana jest przede wszystkim działalność klubowego zespołu "Open Heart".

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry