Sprawa przedłużenia linii 732.

Mikołaj Szczepanowski

 23 listopada 2008    14:05

Drodzy Państwo,

W dniu 3 listopada br. złożyłem do Urzędu Miasta Marki naszą petycję o przedłużenie linii 732 do Strugi. Pismo zostało podpisane przez 580 osób.


Jako członek komisji budżetowo-gospodarczej zdaje sobie sprawę, że przedłużenie tej linii będzie bardzo trudne w 2009 roku. Miasto zyskało kolejną linie autobusową (740), w której finansowaniu uczestniczymy może i na korzystnych warunkach, ale i tak wzrosły przez nią koszty utrzymania komunikacji miejskiej w Markach. Warto też zaznaczyć, że na tyle pokrywa się ona z rozkładem linii 718, iż jest ona niewielką pomocą dla dotychczasowych linii. W przyszłym roku naszemu miastu przyjdzie się zmierzyć także, z kolejną wielomilionową inwestycją co znacząco obciąży budżet Marek. Mimo to uważam, że warto było zbierać podpisy - zasygnalizowaliśmy Burmistrzowi o naszym problemie i jeśli nie w 2009 to w 2010 powinno nam się udać przedłużyć 732 do pętli w Strudze.

Dzięki Państwa podpisom będę mógł skuteczniej rozmawiać o tym z Radnymi z innych regionów Marek, którzy teraz też zauważą ?lukę? w systemie komunikacyjnym miasta.

Nie jest tak, że Radny działa sam, jest tylko reprezentantem społeczności lokalnej i jej wsparcia potrzebuje, aby walczyć o sprawy ważne dla mieszkańców miasta. Państwo mi tego wsparcia udzielili, za co chciałbym podziękować. Liczę, że wspólnym wysiłkiem poradzimy sobie ze wszystkimi problemami naszego miasta.

Pozdrawiam

Marek Szczepanowski
mszczepanowski@vp.pl
www.marekszczepanowski.xt.pl

Galeria

zdjecie

Mikołaj Szczepanowski

Mikołaj Szczepanowski - współpracuje z portalem od 2006 roku

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry