Tym razem bez medalu

Michał Suchecki UKSStruga

 4 listopada 2012    21:35

Zawodnicy UKS Struga uczestniczyli w XX Drużynowych Mistrzostwach Polski w warcabach klasycznych, które odbyły się w Mińsku Mazowieckim w dn. 25-28.10.2012. Niestety, w zawodach nie mogli wziąć udziału dwaj nasi czołowi zawodnicy - Michał Janicki i Paweł Suchecki (grał tylko w pierwszym dniu mistrzostw) co spowodowało, że UKS Struga zdobył dopiero czwarte miejsce. Po dziewięciu kolejnych latach sukcesów (w tym 7-krotne zwycięstwo) trzeba pogodzić się z porażką. No cóż - miejmy nadzieję, że za rok uda się powrócić na podium, a Michał i Paweł będą mogli wesprzeć drużynę.

Tymczasem będzie okazja do "rehabilitacji" już w najbliższych dniach. Otóż nasi zawodnicy wezmą udział w XXII Indywidualnych Mistrzostwach Polski w warcabach klasycznych, które w tym roku rozegrane będą w Trzciance koło Piły. Trzymamy kciuki.

Elżbieta Suchecka

Galeria

Komentarze:

Zastrzeżenie

Opinie publikowane na łamach Portalu Społeczności Marek są prywatnymi opiniami piszących — redakcja Portalu nie ponosi za nie żadnej odpowiedzialności.
Osoby publikujące w artykułach lub zamieszczające w komentarzach wypowiedzi naruszające prawo mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

ACTIVENET - strony www, sklepy internetowe - Marki, Warszawa

skocz do góry